Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо до інтернет-магазину «SHOWER ROOM»
Графік роботи:

Понеділок: вихідний

Будні: 09:00-18:00

Сб:  10:00 - 15:00

Нд: вихідний

 

0
Моє замовлення

BOSSINI

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Дизайн, якість та постійний пошук інноваційних технологій, це ті складові успіху, які супроводжують компанію Bossini Spa в Італії та у всьому світі, починаючи з 1960 року.

Заснована Леонардо Боссіні, сьогодні компанія на двох виробничих площах залучає 168 осіб, а продукція експортується до 60 країн світу.

Bossini, визнаний лідер на ринку комплектуючих для душу, орієнтована на клієнтів середнього та преміум сегмента, гарантує високі стандарти безпеки, уважне ставлення до навколишнього середовища та максимальну функціональність виробів.

Щоденна для мільйона людей процедура прийняття душу, важливий момент піклування про себе, в якому душ забезпечує релаксацію та комфорт. Для цієї мети Bossini, веде постійні розробки щодо покращення функціональності та естетичної привабливості виробів, зберігаючи максимальну якість вихідних матеріалів та оздоблень.

 

Сертифікована UNI EN ISO 9001:2015, IATF 16949:2016 та UNI EN ISO 14001-2015, Bossini – це синонім якості продукції, а завдяки комерційній стратегії, що постійно оновлюється, може відповісти на будь-який, у тому числі й випереджаючий розвиток, запит ринку, орієнтуючись на особливості клієнтських проектів та виключно made in Italy.

Коротко:

  • Bossini представлена ​​на світовому ринку зі своєю продукцією з 1960 року
  • У сегменті душових комплектуючих є однією з найвідоміших у світі.
  • Якість та дизайн продукції уособлюють найкраще з Made in Italy
  • Представлена ​​у більш ніж 60 країнах світу
  • Сертифіковано UNI EN ISO 9001:2015, IATF 16949:2016 та UNI EN ISO 14001.
  • Гарантує гнучкість та швидкість поставок

Місія

Від ідеї до створення, місія Bossini полягає у пропозиції своїх клієнтів рішень, заснованих на найвищих якісних стандартах дизайну, інновацій та вибору матеріалів.

Завдяки своєму досвіду та гнучкості, Bossini інвестуючи в технологічні розробки, пропонує вибір продукції, що стоїть в авангарді та йде з часом.

Виробничі підрозділи
Bossini SpA – Підприємство у Castenedolo (Bs)

Тут розташована комерційна, адміністративна та робоча група Компанії. Проектування базується на високих інноваційних IT-інструментах, а лабораторії використовують найсучасніші технології. На цьому підприємстві розташовується обладнання з полірування, шліфування та хромування металевих виробів, кероване сучасними роботизованими машинами, що контролюють кожну фазу виробничого процесу. Тут же розгорнуто виробництво гнучких шлангів, збирання та пакування готових виробів.

Структура, відкрита ще в 1975, має стратегічне розташування, поряд з аеропортами Montichiari (BS), Verona та Bergamo і легко досяжна з автомагістралі A4.

У 2001 році було відкрито підприємство з металізації латуні, там же в Castenedolo. Виробництво відповідає вимогам Систем Менеджменту навколишнього середовища ISO 14001: є чудовим синтезом новаторства та раціональності технологій, забезпечує дбайливе ставлення до навколишнього середовища завдяки сучасній системі очищення води замкнутого циклу у відповідність до найвищих стандартів якості.

Підприємство з Металізації Латуні в Castenedolo

Засноване в 2001 році, це виробництво є одним з провідних прикладів сучасності та раціональності в цій галузі. Відповідає вимогам Системи керування довкілля ISO 14001, завдяки передовій системі очищення води замкнутого циклу забезпечує повну повагу до навколишнього середовища та постійну якість обробки.

Розгорнути
Вгору