Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо до інтернет-магазину «SHOWER ROOM»
Графік роботи:

Понеділок: вихідний

Будні: 09:00-18:00

Сб:  10:00 - 15:00

Нд: вихідний

 

0
Моє замовлення

GEBERIT

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Бренд GEBERIT

                                                       ЛІДЕР ЄВРОПЕЙСЬКОГО РИНКУ САНТЕХНІЧНИХ ВИРОБІВ

Група компаній Geberit, що працює по всьому світу, є лідером європейського ринку у сфері сантехнічних виробів. Geberit має потужну місцеву присутність у більшості країн Європи, і тому може запропонувати унікальну додану вартість як в галузі сантехніки, так і в галузі керамічних виробів для ванних кімнат.

Виробничі потужності охоплюють 30 заводів-виробників, шість із яких розташовані за океаном. Штаб-квартира концерну розміщена в місті Рапперсвіль-Йона (Швейцарія). Компанія Geberit, що налічує понад 12 000 співробітників у близько 50 країнах світу, досягла 2020 року обороту в розмірі 3,0 мільярда швейцарських франків. Акції Geberit котируються на швейцарській біржі SIX Swiss Exchange і з 2012 року є компонентом швейцарського індексу фондового ринку (Swiss Market Index).

АКЦЕНТ НА СТАЛОМУ ТА ПОСЛІДОВНОМУ РОЗВИТКУ

Сталий і послідовний розвиток завжди був пріоритетом для компанії Geberit і є частиною її самоідентифікації. Велике значення надається забезпеченню балансу між екологією, економікою та соціальними питаннями.

Екологічно чисті, ресурсоощадні та довговічні продукти й рішення для сталого будівництва, процеси виробництва, у яких споживання води та енергії може бути зведене до мінімуму, а також чиста питна вода є основними темами компанії Geberit упродовж багатьох років. До того ж акцент ставиться на відповідальному підході до навчання, на соціальних проектах за участю учнів і на сприйнятті соціальної відповідальності в межах основної теми, що стосується водних ресурсів.

Розгорнути
Вгору