Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо до інтернет-магазину «SHOWER ROOM»
Графік роботи:

Понеділок: вихідний

Будні: 09:00-18:00

Сб:  10:00 - 15:00

Нд: вихідний

 

0
Моє замовлення

GROHE

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Історія успіху компанії Grohe

Офіційно компанія Grohe розпочала свою діяльність у 1936 році. Але її історія сягає корінням глибше – на самий початок ХХ століття, коли підприємливий та енергійний німець Ханс Гроє з містечка Шильтрех відкрив крихітну майстерню. Займався Ханс виробництвом різних металевих виробів та сантехнічних деталей. До 1908 року серед покупців молодого Гроє та його компанії Hansgrohe були вже не лише водопровідники та жителі міста, а й деякі оптові компанії з Берліна та Праги. Старший син Ганса продовжив справу батька, а середній – Фрідріх, вирішив заснувати свою власну фірму Grohe та поїхав до міста Хімер. Це був 1936 рік - початок нової історії, якій судилося стати легендою зі світовим ім'ям.

Компанія Grohe активно розвивається, відкриваються експортні канали, перші партії змішувачів вирушають за кордон. Безперечно, війна наклала свій сумний відбиток на діяльність компанії. Але вже в другій половині п'ятдесятих років Фрідріх купує компанію, що займається виробництвом термостатів, і налагоджує виробництво електричних та газових водонагрівачів.

Починаючи з 1961 року компанія Grohe впевнено виходить на міжнародну арену. Одне за одним відкриваються дочірні підприємства у Франції, Австрії, Італії, США, Бельгії, Голландії та Великій Британії. Сьогодні компанія має свої представництва у п'ятнадцяти країнах світу. Її штаб-квартира знаходиться в Дюссельдорфі, а в Хемер-Едельбурзі розташований власний дизайн-центр.

 

У чому особливість продукції Grohe

Чим підкорили товари компанії Grohe споживачів практично всієї планети? Своєю неповторністю, бездоганною якістю, дизайнерською досконалістю та беззастережною екологічністю. Усі розробки та технології компанії спрямовані на економію природних ресурсів та захист навколишнього середовища. Фахівці Grohe змогли, як ніхто, поєднати сучасні технології, стильний дизайн та дбайливу економію. Купуючи продукцію для ванної кімнати цієї компанії, споживач заздалегідь знає, що вживання води тепер буде значно нижчим, а такі неприємності, як протікання, зовсім виключені.

Керівництво Grohe дуже трепетно ​​ставиться до своєї репутації та докладає максимум зусиль, щоб якість її продукції завжди прагнула виключно вгору та вгору. Тільки висококваліфіковані співробітники, лише передові технології, лише якісні матеріали. Тут немає дрібниць – важливі всі деталі, всі виробничі процеси та кожен клієнт. Переконайтеся у неперевершеності товарів Grohe!

 

 

Розгорнути
Вгору