Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо до інтернет-магазину «SHOWER ROOM»
Графік роботи:

Понеділок: вихідний

Будні: 09:00-18:00

Сб:  10:00 - 15:00

Нд: вихідний

 

0
Моє замовлення

LAUFEN

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Протягом понад 75 років група компаній Laufen є одним із провідних європейських виробників сантехніки. Компанія була заснована у швейцарському містечку Лауфен 4 липня 1892 як гончарне виробництво. З 1925 року компанія почала спеціалізуватися на виробництві раковин, ванн, унітазів та умивальників з порцеляни та глини і таким чином стала першим виробником санітарного фаянсу у Швейцарії. Сьогодні в Laufen налічується понад 3500 робітників, які розкидані у більш ніж 28 країнах Східної та Західної Європи. У компанії є 6 різних виробничих заводів, розташованих у Швецарії, Австрії, Болгарії, Чехії, що виробляють загалом понад 4,5 млн. одиниць сантехнічної продукції з товарообігом 180 млн. євро на рік. Laufen чітко йде шляхом безперервного зростання: з 2006 року збудовано великий логістичний центр і великий склад при головному офісі в місті Лауфен, а також встановлені системи виробництва останнього покоління на низці європейських заводів. До того ж Laufen постійно розвиває свою філософію та завжди висуває на перше місце стиль та ергономіку.

Майстри Laufen прагнуть створити дизайн інтер'єру ванної кімнати як житлового простору, де гармонійно взаємодіють стиль, висока якість та функціональність. Кожна ванна кімната в стилі Laufen - це зразок високого дизайну, це оазис відпочинку та комфорту в будинку. Таким особливим дизайном Laufen робить унікальний підхід швейцарського виробника, який об'єднав дві головні школи дизайну: італійську від південного і модерністського стилю до північного Баухаус. Саме ця індивідуальність зробила компанію однією з провідних виробників на світовому ринку сантехніки. До того ж побачивши всю різноманітність продукції Laufen, ви будете захоплені її справжньою цінністю та якістю. Адже раковини, унітази та біде виготовляються на інноваційному обладнанні зі швейцарською точністю.

Варто особливо наголосити, що на всіх рівнях виробництва пріоритетними для компанії є нешкідливе виробництво та економічне витрачання енергії та сировини. Так, Laufen повторно використовує тепло, одержуване у процесі виробництва, для сушіння кераміки. Відмінною характеристикою виробів є також використання найостанніших енерго- та водозберігаючих технологій.

Якість компанія Laufen розглядає з двох сторін: з виробничої та з боку функціональності. Висока якість продукції підтверджена численними сертифікатами, визнаними на міжнародному рівні. Швейцарський знак Q-Plus свідчить про відповідність виробів Європейським стандартам та стандартам Швейцарської якості.

Розгорнути
Вгору