Порівняння
Додати товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Ласкаво просимо до інтернет-магазину «SHOWER ROOM»
Графік роботи:

Понеділок: вихідний

Будні: 09:00-18:00

Сб:  10:00 - 15:00

Нд: вихідний

 

0
Моє замовлення

NOFER

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Історія компанії в парах фраз
Nofer має багату історію. Ще в 1960 році компанія (потім її називали "комерційними бальмами") представила сушарку першої руки до споживчого суду. Модель називалася циклоном. З певною гордістю ми зазначимо, що сушарка сьогодні затребувана, лише дизайн стала трохи сучаснішим.

У 1972 році компанія отримала свою поточну назву - Nofer. Протягом багатьох років роботи, досліджень та розробок, Nofer пройшов довгий шлях від невеликої фабрики до звання лідера у галузі виробництва нержавіючої сталі та анти -вандальної сантехніки. Арсенал компанії має понад 2000 предметів високоякісної продукції. Ми - стабільна і зростаюча компанія, впевнено розвиває нові сфери діяльності. У 2018 році NOFER переїхав до нової будівлі, розташованої в Барселоні, і розширив територію майстерень для виробництва та збору сушарки, фен та аксесуарів. Сьогодні компанія присутня на ринках понад 40 країн світу. Серед них Франція, Великобританія, Ірландія, Португалія, Єгипет, Кіпр, Солод, Марокко, ОАЕ, США, звичайно, рідна Іспанія та багато інших. Продукти Nofer також доступні для споживачів в Україні.

Величезний досвід оснащення великих об'єктів публічної мети у всьому світі дає нам можливість розвивати та постійно розширювати асортимент та сфери використання нашої продукції. Серед місць, де ви можете знайти продукцію бренду Nofer, є готелі та готелі, культурні центри та офісні будівлі, театри, лікарні, в'язниці, бізнес -сучасні райони, АЗС та спортивні комплекси, аеропорти та станції.

На постійній основі компанія бере участь у найбільших виставках у всьому світі: BIG5 (ОАЕ), Іш (Німеччина), Кліматичне обладнання (Іспанія), ISSA Interclean (Нідерланди).

Nofer продовжує впроваджувати інноваційні виробничі технології. Ми завжди підтримуємо нові розширені рішення, відкриття та експерименти. Продукти Nofer постійно вдосконалюються та регулярно поповнюються новими предметами.

Досвід Nofer, якість, надійність!

Розгорнути
Вгору